بازرسی دیگ بخار

بازرسی انواع دیگ های واترتیوب و فایرتیوب

شرکت پرشین نگین اطلس با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات بازرسی دیگ بخار، یکی از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌ها در حوزه بازرسی است. شرکت پرشین نگین اطلس با دریافت کلیه مجوزهای لازم از سازمان ملی استاندارد و وزارت کار، آماده ارائه کلیه خدمات بازرسی دیگ بخار و مخازن تحت فشار است.

امروزه بسیاری از تجهیزات صنعتی از جمله دیگ بخار، مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته هستند. اما با این حال به منظور اطمینان از عملکرد ایمن آن‌ها، بازرسی دیگ بخار باید به صورت دوره‌ای انجام شود. تجهیزات و تاسیسات صنعتی از جمله دیگ بخار معمولاً هزینه خرید و نگهداری بالایی دارند. لذا بازرسی دوره‌ای دیگ بخار، علاوه بر حفظ ایمنی، راندمان کاری و طول عمر دستگاه را بالا برده و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

ما در شرکت بازرسی پرشین نگین اطلس خدمات تخصصی بازرسی دیگ بخار واترتیوب و فایرتیوب را بر اساس استاندارد ملی به شماره ISIRI 4231 در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسانیم. شرکت بازرسی پرشین نگین اطلس با در اختیار داشتن نمایندگی در کلیه استان‌های بزرگ کشور، این خدمات را با بهترین کیفیت و رقابتی‌ترین قیمت در سراسر ایران انجام می‌دهد.

به جهت آشنایی بیشتر با دیگ بخار و الزامات ساخت و بازرسی آن، شرکت بازرسی پرشین نگین اطلس اقدام به برگزاری دوره‌ بازرسی دیگ بخار در فواصل منظم می‌نماید. در این دوره الزامات بازرسی اولیه دیگ بخار (در حین ساخت) آموزش داده می‌شود. پس از طی کلیه مراحل بازرسی اولیه، تاییدیه دیگ بخار صادر و پلاک استاندارد دیگ بخار روی آن نصب می‌گردد. بازرسی دیگ بخار و صدور گواهینامه سلامت، کمک شایانی به افزایش طول عمر تجهیزات تحت فشار و همچنین کاهش ریسک بهره‌برداری می‌نماید.

شرکت بازرسی پرشین نگین اطلس (آتی سازان تاسیسات ایرانیان) به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه و کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، می‌تواند به عنوان مشاور در مباحث ایمنی مربوط به بازرسی دیگ بخار و مخازن تحت فشار و همچنین خرید دیگ بخار در کنار سازمان شما قرار بگیرد.

فرم درخواست بازرسی